Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
град София, с. Лозен
720 000 €
1 408 197.60 лв.

(3 956 €, 7 737.26 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 23:34 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 283 пъти.
Площ:
182 m2
Двор:
50 m2
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2022 г.

Описание на имота:

Galardo Real Estate предлага за продажба обзаведена редова къща с 5 спални, с паркоместа и озеленен двор в комплекс 'Резиденшъл Парк Лозен'.
Жилищният комплекс от затворен тип се намира в с. Лозен, само на 12 минути път с кола от София. Комплексът осъществява мечтата на градския човек за дом, даряващ спокойствие и уют, качество на живот и близост до природата в непосредствена близост до града.
Имотът разполага с две покрити паркоместа пред входа на къщата.
Къщата е разпределена на три етажа, с изложение юг/запад/север.
Първи етаж: антре; дневна с трапезария и кухненски бокс; техническо помещение; тоалетна за гости;
Втори етаж: Три спални с две бани /едната към мастер спалнята/
Трети етаж: Две спални и баня с тоалетна.
Отоплението е на газ (издадена инсталация за подово отопление с газово котле Bosch), както и висок клас климатици във всяка стая.
За повече информация и снимки, моля да се свържете с брокера.
Цената е без ДДС
Реф: 21466
Особености
Тухла
Обзаведен
За контакт:
028212121
Брокер:
Боряна Недева
+359 821 21 21

град София, с. Лозен
Обява: 1j177792684992133