Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
град София, с. Бистрица
1 700 000 €
3 324 911.00 лв.

(2 967 €, 5 802.95 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:52 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 68 пъти.
Площ:
573 m2
Двор:
985 m2
Етаж:
0 от 2
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Galardo Real Estate с голямо удоволствие представя къща в модерен стил, с усещане за простор, свобода и впечатляващи гледки.
Къщата е практична, с функционално разпределение. Френските прозорци правят къщата много светла.
Коридорът е проектиран с покривен светлинен купол, които осигурява обилна естествена светлина.
Дворът е равен,с площ от 985кв.м. Отоплението е на термопомпа, с подово в цялата къща.
Къщата разполага с Акт 14 и ще бъде завършена до края на 2026г..Намира се на асфалтирана улица, в близост до Вила Спаго.
Разпределение
Сутерен:
Гараж за 4 коли, фитнес, винарна, техническо помещение, склад, баня
Първи етаж:
Дневна с кухня 62м2, трапезария, спалня с баня и WC, килер, сауна, западна тераса (22кв.м) с вградено джакузи и южна тераса (33кв.м)
Втори етаж:
Спалня с баня и дрешник, 2 детски спални с дрешник между тях, спалня, баня с WC, перално, тераса
Модерна архитектура
Висок клас материали
Подово отопление
Фиитнес, винарна, сауна
Реф 21877

Особености
Тухла
За контакт:
028212121
Брокер:
Поля Кирова
02 8212121