Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Павлово
1 400 €
2 738.16 лв.

(11.67 €, 22.82 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:27 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 74 пъти.
Площ:
120 m2
Етаж:
1-ви от 5

Описание на имота:

Galardo Real Estate предлага под наем слънчев тристаен апартамент в луксозна сграда от 2020 г., разположена в затворен комплекс в кв. Павлово.
Жилището се отличава с удобно разпределение, комфортни помещения и стилен интериор, реализиран по дизайнерски проект. Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван, готов за нанасяне.
Отоплението е на газ, във всяка от стаите е изградена климатизация.
Изложението е изцяло източно.
Комплексът е нов, отлично поддържан и изпълнен с висок клас материали. Територията е изцяло оградена, с контролиран достъп и видеонаблюдение, осигуряващи спокойствие и сигурност на живущите.
Възможност за наемане на паркомясто.
Такса поддръжка: 50 евро
Локацията е изключително спокойна, с бърз достъп до основни пътни артерии, удобен транспорт и добре развита социална инфраструктура.
Ref. 17351
Особености
Обзаведен
Окабеляване
С паркомясто
За контакт:
028212121
Брокер:
Яни Киров
02 821 21 21
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Павлово
Обява: 2d177813887384190

1 400 €
2 738.16 лв.
История на цената
(11.67 €, 22.82 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Павлово